یکشنبه ۰۲ مهر ۱۴۰۲

معاون پژوهش جامعه‌الزهرا(س) از برگزاری دومین همایش کتاب سال بانوان از سوی این موسسه علمی آموزشی خبر داد.

معاون پژوهش جامعه‌الزهرا(س) از برگزاری دومین همایش کتاب سال بانوان از سوی این موسسه علمی آموزشی خبر داد.

معاون پژوهش جامعه‌الزهرا(س) از برگزاری دومین همایش کتاب سال بانوان از سوی این موسسه علمی آموزشی خبر داد.

5d6b6e25c7c6f-500x227

 

به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل، سرکار خانم ریحانه حقانی در گفتگو با واحد خبر عنوان کرد: دومین همایش کتاب سال بانوان از سوی معاونت پژوهش جامعه‌الزهرا علیهاالسلام در سال جاری برگزار می‌شود.

معاون پژوهش جامعه‌الزهرا علیهاالسلام با اشاره به استقبال خوب بانوان پژوهشگر از نخستین همایش کتاب سال بانوان در سال ۹۷ برگزارشد، اظهار داشت: این همایش با هدف حمایت از آثار پژوهشی بانوان در حوزه انسانی و اسلامی و آثار پژوهشی برتر در عرصه زن و خانواده، شناسایی ظرفیت‌ها و تقویت توان پژوهشی بانوان و مراکز فعال در عرصه مطالعات زن و خانواده، گسترش و تعمیق فرهنگ پژوهش و تولید علم در بین بانوان طلبه و هدایت پژوهش‌ها به سمت نیازهای علمی حوزه، جامعه و نظام اسلامی با تاکید بر عرصه زن و خانواده از سوی جامعه الزهرا علیهاالسلام برگزار می‌شود.

وی در ادامه به آثار مورد پذیرش در این همایش اشاره کرد و افزود: آثار منتشر شده بانوان در عرصه علوم انسانی اسلامی اعم از تألیف، ترجمه و تصحیح که در سال‌های ۹۷ و ۹۸ نگاشته شده و رساله‌های سطح چهار و دکتری بانوان در عرصه علوم انسانی اسلامی که در سال‌های ۹۷ و ۹۸ دفاع شده است در این همایش پذیرفته می‌شود.

حقانی همچنین به محور ویژه این همایش اشاره کرد و بیان داشت: آثار منتشر شده بانوان و آقایان با موضوع زن و خانواده که در سال‌های ۹۷ و ۹۸ منتشر شده به عنوان محور ویژه این همایش در نظر گرفته شده است.

وی، مهلت ارسال آثار به این همایش را تا پایان مهرماه اعلام کرد و گفت: پژوهشگران می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت همایش به نشانی www.ketabebanovan.ir مراجعه کنند و از طریق پنل شخصی، آثار خود را ارسال کنند.

معاون پژوهش جامعه‌الزهرا علیهاالسلام با بیان اینکه ثبت نام از طریق سایت و یا مراجعه حضوری به دبیرخانه همایش واقع در جامعه‌الزهرا علیهاالسلام امکان پذیر است، تصریح کرد: تنها آثاری در این همایش پذیرفته می‌شود که در سال‌های ۹۷ و ۹۸ تألیف شده است.

وی اضافه کرد: این همایش مختص حوزویان  نیست و همه بانوان پژوهشگر عرصه علوم انسانی اسلامی و پژوهشگران آقا و بانو در حوزه زن و خانواده می‌توانند در این رویداد علمی پژوهشی شرکت کنند.

مولف کتاب جسم انگاری خدا از نگاه وهابیت در پایان یادآور شد: علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت کتاب سال بانوان مراجعه یا با دبیرخانه این همایش به شماره ۳۲۱۱۲۴۸۶ – ۰۲۵ تماس بگیرند.

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری مطلب: