چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۲

شیوه ارسال آثار به همایش کتاب سال بانوان تشریح شد

شیوه ارسال آثار به همایش کتاب سال بانوان تشریح شد

حقانی با بیان اینکه دومین همایش کتاب سال بانوان در جامعه‌الزهرا علیهاالسلام برگزار می‌شود، شیوه ارسال آثار به همایش کتاب سال بانوان را تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل، سرکار خانم ریحانه حقانی در نشست خبری دومین همایش کتاب سال بانوان که در سالن جلسات دفتر مدیریت جامعه‌الزهرا علیهاالسلام برگزار شد،  عنوان کرد: دومین همایش کتاب سال بانوان از سوی جامعه‌الزهرا علیهاالسلام با هدف حمایت از آثار پژوهشی بانوان در حوزه انسانی و اسلامی و آثار پژوهشی برتر در عرصه زن و خانواده در جامعه‌الزهرا علیهاالسلام برگزار می‌شود.

معاون پژوهش جامعه‌الزهرا علیهاالسلام اظهار داشت: ثبت نام از طریق سایت و یا مراجعه حضوری به دبیرخانه همایش واقع در جامعه‌الزهرا علیهاالسلام امکان‌پذیر است.

حقانی افزود: پژوهشگران و شخصیت‌های حقیقی و حقوقی می‌توانند به سایت همایش همایش کتاب سال بانوان به نشانی www.ketabebanovan.ir مراجعه و ثبت نام کنند، سپس از طریق پنل شخصی، آثار خود را ارسال کنند، همچنین نسخه فیزیکی از طریق پست ارسال شود.

وی یادآور شد: تنها آثاری در این همایش پذیرفته می‌شود که در سال‌های ۹۷ و ۹۸ تألیف شده است؛ همچنین پایان‌نامه‌های سطح چهار و دکتری بانوان در عرصه علوم انسانی اسلامی که در سال‌های ۹۷ و ۹۸ دفاع شده در این همایش پذیرفته می‌شود.

معاون پژوهش جامعه‌الزهرا علیهاالسلام تصریح کرد: محور ویژه دومین همایش کتاب سال بانوان، آثار منتشر شده پژوهشگران با موضوع «زن و خانواده» است که در سال ۱۳۹۷ یا ۱۳۹۸ منتشر شده باشد.

حقانی بیان داشت: همه بانوان پژوهشگر عرصه علوم انسانی اسلامی و پژوهشگران آقا و بانو در بخش محور ویژه زن و خانواده می‌توانند در این همایش شرکت کنند.

در ادامه «هادی برهانی» اظهار داشت: آثاری که برای دومین همایش کتاب بانوان در نظر گرفته شده، منوط به کتاب های منتشر شده در سال ۱۳۹۷ و یا ۱۳۹۸ است.

دبیر اجرایی همایش کتاب سال بانوان یادآور شد: ارائه نسخه اصلی اثر برای آثار ترجمه شده الزامی است، همچنین پژوهشگران باید دو نسخه از اثر را به دبیرخانه همایش ارسال کنند.

 5d88d27d360d1-500x320

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری مطلب: